מתכות דאוד

 

טוויטר   דף הפייסבוק

קניית מתכות

בעולם המודרני חושבים נקי, חושבים צלול, חושבים ירוק. ההגנה על הסביבה הפכה לעניין חשוב ומהותי בחיי החברה. בעולם כזה המִחזור תופס מקום של כבוד ואכן ממחזרים כמעט הכול: מפלסטיק, עבור לזכוכית, עץ וסיים במתכות. 

ואכן, בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר חברות המספקות שרותי פינוי מתכות, פירוק, קניית מתכות ומכירה של ברזל ומתכות מכל הסוגים וגם פסולת אלקטרוניקה.

חברות לקניית מתכות משרתות בעצם צורך חברתי בעל ערך גבוה שהינו שמירה על סביבה נקייה מחומרים מזהמים ומפסולת שאינה מתכלה תוך מתן מענה מלא ללקוח הפרטי והעסקי

החברות השונות קונות את המתכות לצורך פינויין המהיר מהשטח ומִחזורן, תוך ליווי הלקוח בכל שלבי העבודה - החל בשלב התכנון של הפינוי, דרך החיתוך, הניסור והאיסוף של המתכות השונות וכלה בהעברתן למִחזור.

הכול נעשה במסגרת לוח זמנים נתון ובר ביצוע למיזם המבוקש בתיאום מלא מולך כלקוח פרטי או כלקוח עיסקי. החברה קונה את כל סוגי המתכות וסוחרת בהן: נחושת, אלומיניום, נירוסטה, ברזל, פלדה, סגסוגת, מתכת ועוד. יש חברות הקונות גם ציוד אלקטרוניקה ישן שיצא מכלל פעולה לצורכי מִחזור כמו מקלדות, מחשבים, מסכים ועוד.

 אז אם יש לכם מאגר של מתכות שונות או ציוד שתופס לכם מקום בחברה או במפעל ואפילו בחצר הבית, צרו קשר עם חברה לקניית מתכות ותרוויחו פעמיים: גם תשלום בעבור המתכת הישנה וגם תרומתכם לאיכות הסביבה.

קניית כל סוגי המתכותצור קשר

טואול - בניית אתרים