מתכות דאוד

 

טוויטר   דף הפייסבוק

קונה מתכות

אחת השאלות הנפוצות ביותר בפורומים העוסקים בשמירת איכות הסביבה היא: "אני שותה הרבה פחיות בירה בבית, כי זה הרבה יותר זול מאשר לצאת לפאב. אם שמרתי את כל הפחיות שלי, האם קונה מתכות יקנה אותן ממני? ובכן, התשובה היא כן. חברת מתכות דאוד, תקנה ממך את כל חפצי המתכת, הנירוסטה והברזל המיותרת שלך, כך שתוכל לסייע בשמירה על איכות הסביבה, וגם לעשות מעט מזומנים על הדרך!


קונה מתכות רוכש ממך את כל פסולת גרוטאות המתכת שלך

חברת מתכות דאוד רוכשת ממך את כל המתכות שברשותך ומשתמשת בהן למטרות מחזור ופינוי. כל סוגי המתכות ניתנים למכירה, כולל אלומיניום, נחושת, ברזל, נירוסטה, סגסוגת, פלדה, או מתכת, ואפילו אם אתה עומד לזרוק את המחשב, מסך המחשב, או המקלדת.


מי רוצה להרוויח פעמיים?

צור קשר עוד היום עם מתכות דאוד לפינוי ציוד המתכת הממלא את ביתכם, את החצר, או את סביבת העבודה שלכם. כך תוכלו להרוויח פעמיים: גם תתרמו לאיכות הסביבה, גם תקבלו תשלום עבור פסולת המתכת הישנה. גרוטאות חצר. אם החצר שלכם התמלאה בשקיות של פחיות מתכת, או גרוטאות ברזל שונות, פשוט הרימו את הטלפון וצרו קשר עם מתכות דאוד, ונציגי החברה ישמחו לסייע לכם בפינוי.


קונה מתכות מאפשר לך להרוויח מהפסולת שלך! אם חיפשת שיטות לעשות מעט מזומנים, מצאת את התשובה אצל מתכות דאוד. דיבורים כמו חול ואין מה לאכול. מדבר כל היום על הצורך בשמירה על איכות הסביבה? עכשיו הגיע הזמן להחליף את הדיבורים במעשים, ולקבל שירותי קונה מתכות שידאג לכך בפועל.


צור קשר

טואול - בניית אתרים