מתכות דאוד

 

טוויטר   דף הפייסבוק

קונה אלומיניום

קונה אלומיניום משלם במזומן עבור כל גרוטאות האלומיניום שלך. לחברת מתכות דאוד ניסיון של שנים, והיא מספקת ללקוחותיו תמחור הוגן ומדויק. תוכל גם להיפטר ממצבורי האלומיניום שלך וגם להכניס מזומנים לכיסך. פשוט התבונן על סוגי גרוטאות האלומיניום המקיפות אותך, החלט במה אינך משתמש עוד, וכך תוכל גם להרוויח וגם לתרום לסביבה.


מחפש מה לעשות עם גרוטאות האלומיניום שלך?

בחברת מתכות דאוד רוכשים את כל גרוטאות האלומיניום שלך. קונה אלומיניום מגיע עד לפתח הבית, אתרי בניה, בתי עסקים ומרכזי תעשייה. החברה נחשבת לאחת מחברות מחזור המתכת, הברזל והאלומיניום הגדולה בארץ השירות מעולה, ונציגי החברה מסייעים לעסקים ולאנשים פרטיים להיפטר ממצבורי האלומיניום והמתכות שלהם.


שירותי מחזור אלומיניום

קונה אלומיניום רוכש מצבורי אלומיניום בסיטונאות, מכל הסוגים, ומתמחה באיסוף פסולת אלומיניום למטרות מחזור. צור קשר עוד היום עם חברת מתכות דאוד, דרך הטלפון או באמצעות האתר, וקבל שירותי פינוי פסולת אלומיניום או מתכות שונות, מכל מקום בארץ בו אתה נמצא. תוכל להגיע אל מגרש החברה או שנציגנו יגיעו אליך.


סוגי מתכות לאיסוף

קונה אלומיניום מציע לך מזומנים עבור גרוטאות האלומיניום שלך, כולל גרוטאות ברזל, נחושת ונירוסטה. במתכות דאוד מציעים לך שירותי איסוף פסולת המתכות שלך, הכוללים:
• איסוף מחשבים או מזגנים בכל גודל.
• איסוף ברזל, מתכות ואלומיניום ממפעלים.
• איסוף מכונות כביסה, מקררים, או מייבשים.
• קונה אלומיניום מציע לך שירות מהיר של איסוף ברזל, מתכת ואלומיניום מכל סוג.


שירות מעולה לפינוי מתכות

דאוד מתכות מפנה עבורך את כל סוגי המתכות, כולל מקלדות מחשב, מסכי מחשב, מיטות ברזל וכיסאות. קונה אלומיניום מציע לך שירות מסודר, מקצועי, אחראי ואמין.


צור קשר

טואול - בניית אתרים